Ara
Close this search box.

Çatana Isı Sistemleri Hakkında

Isıtma Sistemleri Mekanik Tesisat ve Projelendirme

Çatana Isı Sitemleri merhum babamız Mustafa Çatana tarafından Düzce’de 1980 yılında kuruldu. Yaşadığı süreçte hep birlikte bir aile şirketi olarak, sektöründe yenilikçi ve alanında geniş bilgiye sahip teknik kadromuzu oluşturduk. Vefatından sonra da oğulları olarak bizler bu mirası devralarak layıkıyla devam ettiriyoruz. 

Fabrika, Okul, Hastane, Restoran, Otel, Ofis, Konut, Atölye vb. yapılarda Isıtma Tesisatı, Endüstriyel ve Konut Doğalgaz Tesisatı, Endüstriyel  ve  Konut Mutfak Tesisatı, Yangın Tesisatı, Klima ve Fancoil Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Havuz Tesisatı ve Basınçlı Hava Tesisatı, Havalandırma Tesisatı, Baca Sistemleri Mekanik Otomasyon vb. mekanik tesisat alanlarında proje, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Ayrıca özel imalat gerektiren AISI 304-316 paslanmaz çelik: yağ ayırıcı, yer süzgeci, basınç tankları imalatımız mevcuttur.

Beklentinin Ötesinde Hizmet Kalitesi

MİSYONUMUZ

Projelerimiz  ve çözümlerimiz ile satış öncesi-sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve iş ahlakımız ile müşterilerimiz  ve çalışanlarımız  için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Amacımız müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden, alanımızdaki yılların tecrübesi ile gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek sektördeki saygın, güvenilir firmalar arasında yer almaktır.

Garantili Hizmet Teslim ve Kalite Sürecimiz

01. Hizmeti Seçimi

Teknik ekibimiz ihtiyacınızı en uygun maliyette karşılayacak tesisat yöntemini belirler.

02. Tarihi Belirleme

Hizmet başlangıcı ve süreci için en uygun zaman belirlenir ve proje takvimi oluşturulur.

03. Hizmet Teslimi

Belirlenen proje takvimi içerisinde uzman kadromuz tesisatı yaparak işi teslim eder.

04. Ödeme

Baştan belirlenmiş koşullar ve süreçte işi teslim aldıktan sonra ödemenizi yaparsınız.

Çatana Isı Sistemleri Mekanik Tesisat ve Projelendirme

Proje, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri ve AISI 304-316 paslanmaz çelikten yağ ayırıcı, yer süzgeci, basınç tankı imalatı konusunda çözüm ortağınız..